Cüme axşamı, 25.04.2024, 03:53
Приветствую Вас Qonaq | RSS

islam dini

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Архив - только для чтения
Модератор форума: Esma  
Forum » FORUM-TEKST » DİGER » intervu (mene ses verin!))))
intervu
ses verin "her shey yaxshi olacag"..(optismist siyasetchilerden sitat))
1. Esdem [ 2 ] [9.09%]
2. Asiye [ 5 ] [22.73%]
3. ZehrayiNur [ 0 ] [0.00%]
4. Al-shia [ 1 ] [4.55%]
5. Meshhedi_Muqeddes [ 7 ] [31.82%]
6. 411 [ 3 ] [13.64%]
7. Melahet [ 0 ] [0.00%]
8. mensure [ 1 ] [4.55%]
9. Генералиссимус & Sunnu [ 3 ] [13.64%]
10. ilkin_ceferi [ 0 ] [0.00%]
Опрос завершен - Çerşenbe axşamı, 08.07.2008, 19:50
Всего ответов: 22
Esma Tarix: Cüme, 06.06.2008, 19:52 | Mesaj # 1
Polkovnik
Qrup: Forum moderator
Tərif: 7
Status: Xetden kenar
Salam Aleykum. hansi user`e (istifadechiye) sorgu achilmasini isteyerdiz? chox ses yigan user`e sorgu achilacag INSHALLAH.

Lullaby my Azerbaijan... Lullaby country, mother my land... Lullaby people, poor fellow my nation... Close lullaby eye, sweet sleeps you...

optimist olmaq lazimdir optismist!

Asiye Tarix: Bazar, 15.06.2008, 22:04 | Mesaj # 2
Mayor
Qrup: VIP
Tərif: 12
Salam aleykum ve rehmetullah.
Eziz forum ishtirakchilari!
Mene ses veren tanimadigim 5 nefer!Sizlere cox teshekkur edirem.Her ne niyyetle mene ses vermishdinizse Allah qebul etsin.size 10 mislini versin.

Men adimin bu sirada olmasini istemirem.Cunki vidalashiram dogma forumla.Mene cox xosh oldu burda ishtirak etmek.Hetta deyerdim menim ucun islam evi ,dindar aile ,momin chevre oldu ,cunki menim momin chevrem yoxdur.
Her ishtirakchidan nese oyrendim.Birinden elm,birinden iman,birinin yazisindan ibret aldim,birinin sehv hereketinden ders aldim....HALAL EDIN HAQQINIZI
Menim de kiminse uzerinde haqqim varsa HALAL OLSUN
Inshallah Allah yaddashimi menden almaz ki sizleri unudam:)
Dualarimda hemishe sizler olacaqsiz.Allah hamimizi her iki alemde xoshbext ,mesud etsin inshallah! AMIN!!!
Allaha emanet olun!

P.S.movzudan kenar yazdigim ucun sorry,al-shia:) sile bilersen:)

Ana rahminden geldik pazara,
Bir kefen aldik donduk mezara.

Генералиссимус Tarix: Bazar, 15.06.2008, 22:11 | Mesaj # 3
Leytenant
Qrup: İdareçi
Tərif: 4
demek iki fovaritden biri istemir,demek meshedi muqeddes intirvu olacag

silsinler artiq yazilari,ve meshedi muqeddese suali olan versin sualini

Allahin acha bilmeyeceyi qapi yoxdur!!!

Esdem Tarix: Bazar, 15.06.2008, 22:26 | Mesaj # 4
Leytenant
Ve aleykum Salam ve rahmetullah. Asiye hara gedirsen? Men de basha dushmedim?

HICBIR GÖNÜLE ONUN KAPILARINI KIRARAK GIRME!
GIRILMEZ!!!

Esma Tarix: Bazar, 15.06.2008, 23:46 | Mesaj # 5
Polkovnik
Asiye`nin geyd etdikleri nezere alinmadi. chunki o, INSHALLAH ki hech yere getmir ve ses ustunluyu hele ki Asiye ve Meshedi mugeddes`de olmagla daavam edir.ugurlar.

Asiye, gozel zarafatdir amma ki yene de bele uzucu zarafatlar etmeyin plz. :'(

Lullaby my Azerbaijan... Lullaby country, mother my land... Lullaby people, poor fellow my nation... Close lullaby eye, sweet sleeps you...

MESHHEDI_MUQEDDES Tarix: Cüme axşamı, 26.06.2008, 11:33 | Mesaj # 6
Mayor
Qrup: Nezaretçi
Tərif: 5
niye bele passivsiniz??

HER BAXAN GÖRMÜR!!!

sevgi Tarix: Şenbe, 28.06.2008, 19:17 | Mesaj # 7
İstifadeçi
Qrup: İstifadeçi
Tərif: 0
bunun axiri ne olacaq ki?

al-shia Tarix: Şenbe, 28.06.2008, 19:36 | Mesaj # 8
Huseynli_E
Tərif: 8
Quote (sevgi)
bunun axiri ne olacaq ki?

inşallah yaxşı olacaq. hele 1 ay davam edir. bilmirem neçe gün qalıb. inşallah sona çatanda bu bölmenin moderi deyecek

MESHHEDI_MUQEDDES Tarix: Şenbe, 28.06.2008, 22:17 | Mesaj # 9
Mayor
Quote (Esma)
adindan belli olmur?

cahiller uchun adindan belli olmur gerek izah edesen smile

HER BAXAN GÖRMÜR!!!

DOKTOR Tarix: Bazar, 29.06.2008, 23:23 | Mesaj # 10
İstifadeçi
Qrup: İstifadeçi
movzu nedir izah edin? wacko

bezmishem

al-shia Tarix: Bazar, 29.06.2008, 23:28 | Mesaj # 11
Huseynli_E
Quote (DOKTOR)
movzu nedir izah edin?

postları oxuyun smile

admin Tarix: Çerşenbe axşamı, 01.07.2008, 08:01 | Mesaj # 12
Serjant
طوبى لمن أخلص لله عمله وعلمه وحبّه وبغضهوأخذه وتركه وكلامه وصمته وفعله وقوله
Повелитель правоверных Имам Али (ДБМ) сказал: “Благословен тот, кто посвятил Аллаху все свои дела и знания, любовь и ненависть, обретения и потери, высказывания и молчание, поступки и слова”.

Бихар аль-анвар, т. 77, стр. 289

Общество "Ахл-ал-Бэйт" В 1996 году впервые в России было организовано общество мусульман-Шиитов "Ахл-ал-Бэйт", возглавляемое Курбановым Мусой.

Общество "Ахл-ал-Бэйт", под его руководством ведет активную общественную религиозную деятельность.За годы работы общества "Ахл-ал-Бэйт" была проведена большая просветительская работа с людьми. В составе общества "Ахл-ал-Бэйт" было организовано молодежное общество «Сахибу-аз-Заман» и женское общество «Фатима-Захра», а также благодаря Курбанову Мусе в г.Москве были организованы десятки «Хусайния». В первую декаду месяца Мухаррам, проводятся хусайния в память о мученической гибели от рук угнетателей нашего Имама Хуссейна Д.Б.М.

Общество "Ахл-ал-Бэйт" во главе с Курбановым Мусой , уделяет большое внимание исламскому просветительству и насчитывает более тысячи мусульман. Курбанов Муса сторонник объединения и сплочения всех мазхабов, как Шиитских так и Суннитских религиозных школ в Российской Федерации. Сегодня он является лидером движения, которое способствует борьбе с религиозным экстремизмом и терроризмом в Р.Ф. Основная задача общества "Ахл-ал-Бэйт" призыв к совершению праведных дел и отстранению от дурных поступков. Телефон для контактов : 89268588490 www.ya-ali.ucoz.ru

قال الإمام الباقر(ع):

من كان لله مطيعاً فهو لنا وليّ ومن كان لله عاصياً فهو لنا عدوّ

Имам Бакир (ДБМ) сказал: “...Тот, кто повинуется воле Аллаха - наш верный соратник, а тот, кто противится ей - наш враг (то есть враг Ахл аль-бейт)”.

Аль-Кафи, т. 2, стр. 75

WWW.YA-ALI.UCOZ.RU

al-shia Tarix: Çerşenbe axşamı, 01.07.2008, 22:49 | Mesaj # 13
Huseynli_E
Kimsə demişkən Esma mən ilk səsverənlərdən idim sonralar adların yerində dəyişiklik etdin bilmədim səsim kimə gedib angry sad smile
P.S: Sesvermenin qurtarmasına 1 hefte qalıb. smile Meshedi muqeddes liderdir wink Mende ANS :P

Esma Tarix: Çerşenbe axşamı, 01.07.2008, 22:57 | Mesaj # 14
Polkovnik
Quote (al-shia)
Kimsə demişkən Esma mən ilk səsverənlərdən idim sonralar adların yerində dəyişiklik etdin bilmədim səsim kimə gedib
P.S: Sesvermenin qurtarmasına 1 hefte qalıb. Meshedi muqeddes liderdir Mende ANS :P

he,sorry ee.kime ses vermishdinse deyersen,ya msn`de ya da ki pm yaz.onu hesablayarig da sonda ok,cenab ANS?)) kim gazancagsa ona da achilacag intervu İNSHALLAH smile

P.S. bu sorgu bitdikden sonra,bu movzudaki butun offtoplar silinecek. smile

Esdem Tarix: Cüme, 04.07.2008, 12:10 | Mesaj # 15
Leytenant
Men sesimi Asiya baciya vermishdim. He ne sual verilse de maraqli cavab eshideceyime inandigim ucun.

HICBIR GÖNÜLE ONUN KAPILARINI KIRARAK GIRME!
GIRILMEZ!!!

MESHHEDI_MUQEDDES Tarix: Bazar ertesi, 07.07.2008, 09:43 | Mesaj # 16
Mayor
Eziz forum ishtirakchilari bir neche gunden sonra sesverme qurtrir.. kim sual ateshine tutulma istese seslerden istifade ede biler yeni menim yerime hemin adama suallarinizi vere bilersiniz .halallighini verdim artiq.:p oldu?

HER BAXAN GÖRMÜR!!!

Esma Tarix: Bazar ertesi, 07.07.2008, 18:54 | Mesaj # 17
Polkovnik
galib hele ki,Meshedi mugeddesdir. eger Meshedi mugeddes getse(Allah elemesin) o zaman,intervu ikinci sesi chox olan user`e achilacag. smile tongue (ikinci Asiyedir o,yoxdur.yeni,olan ikinci nefere)

411 Tarix: Çerşenbe axşamı, 08.07.2008, 12:25 | Mesaj # 18
Polkovnik
Qrup: Forum baş moder
Quote (Esma)
galib hele ki,Meshedi mugeddesdir. eger Meshedi mugeddes getse(Allah elemesin) o zaman,intervu ikinci sesi chox olan user`e achilacag. (ikinci Asiyedir o,yoxdur.yeni,olan ikinci nefere)

Sohbet axirda meninen Qeneral ustune firlanacaq. smile

Live like Muhammed(s.a.a.s), fight like Ali(a), die like Hussein(a).

Esma Tarix: Çerşenbe axşamı, 08.07.2008, 13:05 | Mesaj # 19
Polkovnik
vaxt bitdi. Meshedi mugeddes gedib forumdan ya forumdadir?eger forumdadirsa yazin ki Meshedi mugeddes, forumda olmaginiz hagginda.eger Meshedi mugeddes gedibse, onda 411`in geyd etdiyi kimi ya General`a ya da ki 411`e achilacag.amma ki onlarda da ses faizi enidir.Meshedi mugeddes gedibse, bu gun forumda olanlar yazsinlar ele text formatinda ya 411`in adini ya da ki General`in adini.eger General da oxdursa forumda o zaman 411` e achialcag.amma ki ,siz her ehtimala yazin.bu gun intervu tamam olur.sabah achilir. smile

Meshedi mugeddes gedibse forumdan,intervu kime achjlsin?General`a ya 411`e?(adlari text formatinda yazin smile )

al-shia Tarix: Çerşenbe, 09.07.2008, 18:35 | Mesaj # 20
Huseynli_E
Hə Esma səsvermə qurtardı indi nə edək? smile . Kim olacaq müsahib, görək Meshedi Muqeddes gellir, gelmese Asiye olmadığına göre digeri olacaq yəqin.
Onlar məncə etirazın bildirməzlər. smile . Bütün burdakı ismarıclar silinecek intervu başlayanda. smile . İnşallah.

MESHHEDI_MUQEDDES Tarix: Cüme axşamı, 10.07.2008, 12:21 | Mesaj # 21
Mayor
Assalamu aleykum.Meni itirmisiz??? biggrin He artiq men forumdayam.amma gec-gec girirem bezi problemlere gore.
Quote (Esma)
Meshedi mugeddes yoxdur, forumdan gedib? yazmishdim ki ,ya 411`in adin iyazsinlar ya da General`in.hech biri yoxdur.hansina achim indi intervu?

men arti gelmishem.
gorursuz de men itinde neinkisiz hech al-shianin ozu de tapa bilmir. wink befermaid.buyura bilersiniz.ola bilsin bir qeder gec yazim.bilirem bir az gec yazan kimi hami narahat olmagha bashlayir.lazimli adam oldun beledir de ok

HER BAXAN GÖRMÜR!!!

al-shia Tarix: Cüme axşamı, 10.07.2008, 21:30 | Mesaj # 22
Huseynli_E
Esma ismarıcların yarısı silindi yarısı yox diyesen smile

ahlibeyt14mesum Tarix: Cüme, 22.08.2008, 03:06 | Mesaj # 23
Ali Baş Komandan
Tərif: 2
ses verseydim Zehra nura ses vererdim ikincide Meshedi muqeddese

Resuli ekrem (s) men size iki qiymetli ve aqir sey qoyuram. Allah kitabi ve itretim (ehlibeytim (e)). eger onlardan tutsaniz (itaet etseniz), hec zaman azmazsiniz (haqdan kenara cixmazsiniz).

Allahın Peyğəmbəri(s): «Həqiqətən mənim Əhli-Beytim sizin aranızda Nuhun gəmisi kimidir. Ona minən nicat tapar və ondan üz döndərən suda batıb boğular

İmam Əli (ə): «Öz Peyğəmbərinizin Əhli-Beytinə baxın, onların yolu ilə gedin və arxalarınca hərəkət edin. Çünki onlar sizi heç vaxt doğru yoldan azdırmaz və heç bir həlakətə salmazlar. Əgər onlar otursalar, siz də oturun və dursalar siz də durun

İmam Əli (ə): «Həqiqətən imamlar Allah tərəfindən insanların işlərini idarə edənlər və Onun bəndələri barəsində (əmrlərinin) icraçılarıdır. Cənnətə onları tanıyan və onların da tanıdıqları kəslərdən başqa heç kəs daxil olmaz və Cəhənnəmə yalnız onları inkar edən və onların da inkar etdikləri kəs daxil olar

ZehrayiNur Tarix: Cüme, 22.08.2008, 11:00 | Mesaj # 24
General-Leytenant
Qrup: Forum baş moder
Tərif: 11
ahlibeyt14mesum,Size Tesekkur edirem .Allah razi olsun! Men buna layiq deyilem. Kim layiqdir ona ses verilib inseallah smile

Sinesine doyub ozunu muselman ve momun sayan sexsler.Siz munafiq

deyilmisiz?

ahlibeyt14mesum Tarix: Şenbe, 23.08.2008, 00:44 | Mesaj # 25
Ali Baş Komandan
Tərif: 2
ZehrayiNur estaqfrullah de ......birde sizden bele sey esidmeyim yoxsa sizden inciyerem Allaha xatir

Resuli ekrem (s) men size iki qiymetli ve aqir sey qoyuram. Allah kitabi ve itretim (ehlibeytim (e)). eger onlardan tutsaniz (itaet etseniz), hec zaman azmazsiniz (haqdan kenara cixmazsiniz).

Allahın Peyğəmbəri(s): «Həqiqətən mənim Əhli-Beytim sizin aranızda Nuhun gəmisi kimidir. Ona minən nicat tapar və ondan üz döndərən suda batıb boğular

İmam Əli (ə): «Öz Peyğəmbərinizin Əhli-Beytinə baxın, onların yolu ilə gedin və arxalarınca hərəkət edin. Çünki onlar sizi heç vaxt doğru yoldan azdırmaz və heç bir həlakətə salmazlar. Əgər onlar otursalar, siz də oturun və dursalar siz də durun

İmam Əli (ə): «Həqiqətən imamlar Allah tərəfindən insanların işlərini idarə edənlər və Onun bəndələri barəsində (əmrlərinin) icraçılarıdır. Cənnətə onları tanıyan və onların da tanıdıqları kəslərdən başqa heç kəs daxil olmaz və Cəhənnəmə yalnız onları inkar edən və onların da inkar etdikləri kəs daxil olar

Forum » FORUM-TEKST » DİGER » intervu (mene ses verin!))))
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: